Kwatery prywatne

Turniej piłki siatkowej

17 grudnia 2011 rozegrano I Międzynarodowy Turniej w piłce siatkowej o puchar dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. St. Żeromskiego w Krościenku n.D.

Za organizację turnieju; opracowanie regulaminu, nabór zespołów, przeprowadzenie turnieju, była odpowiedzialna Fundacja Dzieci Pienin i zespół piłki siatkowej Pieniny z Krościenka n.D

Turniej został zorganizowany w celu popularyzacji tej dyscypliny sportu wśród młodzieży i dorosłych na terenie Pienin.

W turnieju wzięło udział 5 zespołów. Nie dojechały zespoły ze Słowacji.

Turniej był rozgrywany sytemem każdy z każdym.

Po zaciętej rywalizacji, zwycięzcą turnieju został zespół Spisz Krempachy. Drugie miejsce wywalczył zespół Pieniny z Krościenka. Dalsze miejsca zajęły kolejno: Drink Team - Szczawnica, LO Krościenko i zespół 4+2 - Krościenko.

Po wręczeniu nagród, organizatorzy zaprosili uczestników na zawody w przyszłym roku.