Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png

Wyniki VIII Międzynarodowego Masowego Biegu PIENINY 2014

1000 m Kategoria Dziewczyny Szkoły Podstawowe rocznik 2004
Miejsce Imię Nazwisko Szkoła Nr startowy


1 Martyna Hryc SP Grywałd 311
2 Katarzyna Plewa SP Ochotnica Dolna 353
3 Patrycja Janczura SP Tylmanowa 326
4 Kamila Chryc SP Kluszkowce 406
5 Anna Salamon SP Szczawnica 510
6 Zuzanna Bańka SP Kluszkowce 408
7 Karolina Ligas SP Tylmanowa 327
8 Magdalena Dyda SP Krościenko 460
9 Marzena Kukla SP Szczawnica 512
10 Aleksandra Dawiec SP Poręba Wielka 589
11 Natalia Maszanik SP Grywałd 312
12 Julia Wojtaszek SP Grywałd 313
13 Aleksandra Chlebek SP Ochotnica Dolna 354
14 Magdalena Nowobilska SP Łapsze Niżne 451
15 Kinga Bukowska SP Maniowy 490
16 Karolina Kwiatek SP Krościenko 603
17 Anna Olcoń SP Frydman 367
18 Aleksandra Pawlik SP Frydman 366
19 Daria Chlebek SP Krościenko 463
20 Martyna Bednarczyk SP Szczawnica 515
21 Magdalena Groń SP Sromowce Wyżne 622
22 Marcelina Kowalczyk SP Sromowce Wyżne 623
23 Wiktoria Buczek SP Ochotnica Dolna 600
24 Sandra Dyda SP Szczawnica 598
25 Joanna Brzezicka SP Poręba Wielka 591
26 Natalia Cichórz SP Poręba Wielka 590
27 Amelia Lach SP Szczawnica 511
28 Aleksandra Orkisz SP Krościenko 464
29 Sara Dyda SP Krościenko 461
30 Aleksandra Waligóra SP Krościenko 462
31 Andżelika Gubała SP Sromowce Wyżne 621
32 Karolina Palica SP Kluszkowce 409
33 Oliwia Begrer SP Szczawnica 516
34 Julia Naglik SP Szczawnica 599
35 Kinga Salamon SP Krościenko 465
36 Maria Złydaszyk SP Kluszkowce 410
37 Joanna Olszyna SP Szczawnica 514
38 Emilia Tynus SP Kluszkowce 411
39 Konstancja Plewa SP Kluszkowce 407
40 Natalia Przybysz SP Sromowce Wyżne 620


1000 m Kategoria Chłopcy Szkoły Podstawowe rocznik 2004
1 Jan Puchlerski SP Maniowy 491
2 Arkadiusz Leśnicki SP Kluszkowce 399
3 Mateusz Hebda SP Szczawnica 518
4 Mateusz Chlebek SP Tylmanowa 329
5 Filip Majerczak SP Łapsze Niżne 452
6 Bartłomiej Brynczka SP Frydman 368
7 Paweł Kapołka SP Frydman 369
8 Paweł Mądry SP Kluszkowce 400
9 Bartłomiej Kowalczyk SP Sromowce Wyżne 489
10 Patryk Borusęga SP Sromowce Wyżne 625
11 Sebastian Jania SP Poręba Wielka 592
12 Jakub Ligęza SP Ochotnica Dolna 355
13 Michał Kacwin SP Krościenko 457
14 Jakub Zachwieja SP Krościenko 602
15 Filip Kozielec SP Szczawnica 519
16 Hubert Michałczak SP Tylmanowa Zawodzie 346
17 Konrad Radecki SP Łapsze Niżne 453
18 Mateusz Koblarczyk SP Sromowce Wyżne 624
19 Paweł Jankowski SP Grywałd 314
20 Marcin Hryc SP Grywałd 315
21 Krystian Ślęzak SP Krościenko 455
22 Hubert Gurgul SP Ochotnica Dolna 356
23 Jakub Pyrdoł SP Tylmanowa Zawodzie 345
24 Jakub Najger SP Kluszkowce 403
25 Krystian Głąb SP Sromowce Niżne 141
26 Marcin Filas SP Kluszkowce 404
27 Rafał Adamczyk SP Tylmanowa Zawodzie 344
28 Adam Batkiewicz SP Krościenko 456
29 Filip Czerwiec SP Krościenko 459
30 Igor Bednarczyk SP Kluszkowce 405
31 Kacper Koper SP Krościenko 454
32 Piotr Wolski SP Krościenko 458
33 Dawid Cichórz SP Poręba Wielka 593
34 Paweł Waligóra SP Grywałd 316
35 Klaudiusz Zygmuntowicz SP Grywałd 317
36 Filip Hebda SP Tylmanowa 331
37 Konrad Franczyk SP Ochotnica Dolna 352
38 Adam Starowicz SP Sromowce Niżne 142
39 Antoni Biel SP Szczawnica 517
40 Cyprian Kruczek SP Kluszkowce 402


1000 m Kategoria Dziewczyny Szkoły Podstawowe rocznik 2003
1 Anna Gniecka SP Poręba Wielka 580
2 Natalia Janczy SP Sromowce Wyżne 628
3 Aleksanda Janc SP Szczawnica 526
4 Roksana Natońska SP Kluszkowce 417
5 Katarzyna Janczy SP Kluszkowce 638
6 Marcelina Regiec SP Sromowce Niżne 146
7 Sara Liberda SP Poręba Wielka 581
8 Karolina Firek SP Kluszkowce 418
9 Katarzyna Brzeźny SP Ochotnica Dolna 357
10 Agnieszka Chlipała SP Ochotnica Dolna 359
11 Kinga Kołodziej SP Sromowce Wyżne 627
12 Julia Janczy SP Sromowce Wyżne 626
13 Martyna Konopka SP Tylmanowa 333
14 Patrycja Polaczyk SP Krościenko 475
15 Aleksandra Wolska SP Grywałd 319
16 Kinga Jaworska SP Grywałd 318
17 Patrycja Waruś SP Szczawnica 527
18 Alicja Zapała SP Poręba Wielka 582
19 Sabina Sopata SP Ochotnica Dolna 358
20 Alicja Zborowska SP Krościenko 476
21 Katarzyna Adamczyk SP Tylmanowa 332
22 Dorota Mysza SP Poręba Wielka 583
23 Gabriela Dyda SP Krościenko 474
24 Małgorzata Kubicz SP Maniowy 493
25 Patrycja Blańda SP Kluszkowce 419
26 Dominika Grzelczak SP Maniowy 497
27 Paulina Wysoczyńska SP Sromowce Niżne 147
28 Zuzanna Zachwieja SP Kluszkowce 420
29 Natalia Kowalcze SP Poręba Wielka 584
30 Natalia Knurowska SP Kluszkowce 422
31 Alicja Ciesielka SP Szczawnica 532
32 Paulina Rusnaczyk SP Frydman 384
33 Dorota Tętnowska SP Kluszkowce 421
34 Anna Turek SP Tylmanowa 334
35 Katarzyna Chybowska SP Szczawnica 533
36 Anita Wójcikiewicz SP Maniowy 498
37 Amelia Zachwieja SP Szczawnica 534
38 Laura Oleś SP Szczawnica 530
39 Marcelina Lichaj SP Maniowy 499
40 Justyna Olcoń SP Frydman 371


WYNIKI BIEGU na 1000 m Kategoria Chłopcy Szkoły Podstawowe rocznik 2003
1 Patyk Janczy SP Sromowce Wyżne 629
2 Daniel Klos SP Krościenko 468
3 Denis Madeja SP Szczawnica 536
4 Dawid Kozielec SP Tylmanowa Zawodzie 349
5 Marcin Nalepka SP Frydman 376
6 Marcin Kaczor SP Poręba Wielka 585
7 Patryk Ziemianek SP Tylmanowa Zawodzie 348
8 Krystian Majewski SP Frydman 375
9 Adrian Miechura SP Frydman 612
10 Sebastian Ślęzak SP Krościenko 469
11 Mateusz Ćwiertniewicz SP Krościenko 467
12 Bartosz Kwiatkowski SP Szczawnica 538
13 Jakub Bednarczyk SP Krościenko 471
14 Jaraj Pjeśćak SP Velky Lipnik 508
15 Maksymilian Węgrzyniak SP Kluszkowce 413
16 Bogusław Dłubacz SP Ochotnica Dolna 361
17 Łukasz Jabłoński SP Kluszkowce 416
18 Kacper Gabryś SP Krościenko 470
19 Mateusz Wieczorek SP Poręba Wielka 587
20 Akradiusz Cichoń SP Sromowce Niżne 143
21 Marcin Domek SP Ochotnica Dolna 360
22 Maciej Kowalczyk SP Kluszkowce 412
23 Konrad Kowalczyk SP Poręba Wielka 588
24 Jakub Ciesielka SP Szczawnica 539
25 Jan Bukowski SP Maniowy 639
26 Jakub Mucha SP Kluszkowce 415
27 Sebastian Cichoń SP Sromowce Niżne 144
28 Jakub Sikoń SP Maniowy 494
29 Jakub Śpes SP Velky Lipnik 506
30 Jakub Plośćica SP Velky Lipnik 504
31 Artur Grywalski SP Sromowce Niżne 145
32 Mikołaj Mastalski SP Szczawnica 537
33 Maciej Łapczyński SP Maniowy 495
34 Michał Wojtaszek SP Maniowy 496
35 Andrzej Hamrus SP Kluszkowce 414
36 Eryk Pintcher SP Szczawnica 535

1000 m Kategoria Dziewczyny Szkoły Podstawowe rocznik 2002
1 Monika Kozyra SP Poręba Wielka 570
2 Anna Wojtas SP Łapsze Niżne 448
3 Marzena Jargiło SP Tylmanowa 339
4 Anna Chrobak SP Ochotnica Dolna 362
5 Anna Pichniarczyk SP Krościenko 488
6 Natalia Tworek SP Tylmanowa 338
7 Gabriela Wolska SP Kluszkowce 430
8 Patrycja Homerska SP Tylmanowa 614
9 Zuzanna Liberda SP Poręba Wielka 571
10 Anna Szczepaniak SP Szczawnica 541
11 Patrycja Iglar SP Frydman 381
12 Alicja Cichańska SP Poręba Wielka 572
13 Dominika Wróbel SP Kluszkowce 432
14 Agata Malik SP Krościenko 487
15 Klaudia Jankowska SP Grywałd 321
16 Weronika Wójcik SP Grywałd 320
17 Agnieszka Kołek SP Grywałd 322
18 Justyna Kałafut SP Poręba Wielka 568
19 Katarzyna Zapała SP Poręba Wielka 567
20 Piszczek Magdalena SP Tylmanowa 615
21 Alicja Tworek SP Tylmanowa 340
22 Julia Malik SP Krościenko 485
23 Patrycja Gorlicka SP Kluszkowce 431
24 Natalia Bąk SP Grywałd 323
25 Joanna Domańska SP Poręba Wielka 569
26 Teresa Wiercioch SP Szczawnica 540
27 Natalia Jandura SP Maniowy 242
28 Martyna Rozmus SP Ochotnica Dolna 363
29 Julia Musiał SP Krościenko 486
30 Maria Myśliwiec SP Frydman 380
31 Izabela Kutarnia SP Frydman 383
32 Jadwiga Kasprzak SP Tylmanowa Zawodzie 351
33 Eliza Majewska SP Frydman 382
34 Valeria Bartkovska SP Velky Lipnik 502
35 Danuta Walosik SP Szczawnica 542
36 Julia Krężel SP Kluszkowce 433
37 Alicja Leśnicka SP Kluszkowce 434
38 Aleksandra Regiec SP Sromowce Niżne 151
39 Roksana Ciesielka SP Szczawnica 543
40 Patrycja Kowalczyk SP Sromowce Wyżne 630

1000 m Kategoria Chłopcy Szkoły Podstawowe rocznik 2002
1 Jakub Janczy SP Sromowce Wyżne 634
2 Sebastian Adamczyk SP Tylmanowa 341
3 Marcin Kowalczyk SP Kluszkowce 423
4 Szczepan Sopata SP Kluszkowce 424
5 Marcin Górecki SP Łapsze Niżne 450
6 Michał Kalata SP Szczawnica 557
7 Filip Kiszczyński SP Łapsze Niżne 449
8 Kacper Urbaniak SP Tylmanowa 342
9 Bartosz Szymanek SP Szczawnica 556
10 Alan Koper SP Krościenko 478
11 Sebastian Rapacz SP Maniowy 240
12 Jan Chlipała SP Ochotnica Dolna 364
13 Mateusz Kopytko SP Kluszkowce 426
14 Bartosz Hebda SP Szczawnica 555
15 Bartłomiej Majerczak SP Szczawnica 544
16 Paweł Rusnaczyk SP Frydman 384
17 Bartłomiej Dawiec SP Poręba Wielka 573
18 Jakub Chrobak SP Ochotnica Dolna 365
19 Kacper Pitek SP Poręba Wielka 574
20 Lukas Źelonka SP Velky Lipnik 501
21 Jakub Krężel SP Grywałd 325
22 Michał Waruś SP Szczawnica 554
23 Paweł Zapała SP Poręba Wielka 577
24 Sylwester Luberda SP Poręba Wielka 579
25 Władysław Porębski SP Poręba Wielka 575
26 Dominika Gawronek SP Poręba Wielka 578
27 Maciej Knutelski SP Grywałd 324
28 Marcel Laskowski SP Sromowce Niżne 149
29 Rafał Ligas SP Tylmanowa 343
30 Konrad Skowroński SP Sromowce Wyżne 631
31 Nikodem Domański SP Szczawnica 547
32 Kamil Węglarz SP Szczawnica 552
33 Karol Sioła SP Krościenko 477
34 Maciej Mąka SP Sromowce Wyżne 633
35 Marcin Grzywnowicz SP Sromowce Wyżne 632
36 Maciej Hryc SP Krościenko 480
37 Grzegorz Gabryś SP Szczawnica 553
38 Dawid Rychtarczyk SP Szczawnica 549
39 Bartłomiej Chryc SP Kluszkowce 425
40 Krzysztof Koterba SP Szczawnica 550

2000 m Kategoria Dziewczyny Gimnazjum rocznik 2001
1 Monika Jama Gimnazjum Szczawnica 92
2 Karolina Włodarczyk Gimnazjum Klikuszowa 247
3 Magdalena Liberda Gimnazjum Poręba Wielka 184
4 Dorota Kowal Gimnazjum Klikuszowa 246
5 Patrycja Żółtek Gimnazjum Klikuszowa 248
6 Maria Maślanka Gimnazjum Szczawnica 96
7 Justyna Janczura Gimnazjum Tylmanowa 270
8 Anna Liberda Gimnazjum Poręba Wielka 185
9 Aleksandra Hojda Gimnazjum Tylmanowa 271
10 Magdalena Chlebek Gimnazjum Ochotnica Dolna 200
11 Patrycja Zarzycka Gimnazjum Łapsze Niżne 445
12 Paulina Natońska Gimnazjum Maniowy 234
13 Maria Janczura Gimnazjum Tylmanowa 272
14 Monika Luberda Gimnazjum Klikuszowa 250
15 Agnieszka Kozyra Gimnazjum Poręba Wielka 186
16 Weronika Sikora Gimnazjum Ochotnica Górna 294
17 Alina Węglarz VI Gimnazjum MCE 173
18 Gabriela Milaniak Gimnazjum Łapsze Niżne 446
19 Oliwia Smolarska VI Gimnazjum MCE 172
20 Zuzanna Spopata Gimnazjum Ochotnica Dolna 201
21 Izabela Szaluś Gimnazjum Łapsze Niżne 444
22 Katarzyna Mąka Gimnazjum Sromowce Niżne 166
23 Katarzyna Oprychał Gimnazjum Klikuszowa 249
24 Laura Miechura Gimnazjum Frydman 385
25 Julia Niewiadoma Gimnazjum Ochotnica Górna 295
26 Kamila Bielawska Gimnazjum Krościenko n.D 613
27 Urszula Czajka Gimnazjum Ochotnica Górna 619
28 Anna Michałczak Gimnazjum Szczawnica 95
29 Urszula Antolec Gimnazjum Sromowce Niżne 168
30 Lena Brzyżek Gimnazjum Frydman 388
31 Justyna Hanula Gimnazjum Ochotnica Górna 293
32 Beata Błażusiak Gimnazjum Szczawnica 100
33 Anna Koza Gimnazjum Szczawnica 99
34 Barbara Kwaśnica Gimnazjum Szczawnica 98

2000 m Kategoria Chłopcy Gimnazjum rocznik 2001
1 Kacper Zachwieja Gimnazjum Szczawnica 113
2 Daniel Siedlarczyk Gimnazjum Maniowy 222
3 Paweł Gabryś Gimnazjum Ochotnica Dolna 202
4 Filip Salamon Gimnazjum Krościenko n.D 3
5 Paweł Królczyk Gimnazjum Ochotnica Górna 296
6 Marcin Gołdyn Gimnazjum Ochotnica Dolna 203
7 Michał Misiura Gimnazjum Poręba Wielka 182
8 Kamil Górecki Gimnazjum Sromowce Niżne 154
9 Dominik Dawiec Gimnazjum Poręba Wielka 180
10 Łukasz Wolski Gimnazjum Krościenko n.D 4
11 Łukasz Kukla Gimnazjum Szczawnica 118
12 Józef Broźny Gimnazjum Klikuszowa 258
13 Grzegorz Kowalczyk Gimnazjum Łapsze Niżne 447
14 Bartosz Misiura Gimnazjum Poręba Wielka 183
15 Piotr Jandura Gimnazjum Krościenko n.D 2
16 Akradiusz Głuc Gimnazjum Krościenko n.D 1
17 Jakub Gniecki Gimnazjum Poręba Wielka 181
18 Mateusz Ligas Gimnazjum Tylmanowa 280
19 Adrian Nalepka Gimnazjum Frydman 389
20 Jakub Konopka Gimnazjum Tylmanowa 279
21 Piotr Czajka Gimnazjum Ochotnica Górna 299
22 Bartłomiej Mendrala Gimnazjum Szczawnica 114
23 Kamil Grela Gimnazjum Klikuszowa 255
24 Filip Drążek Gimnazjum Klikuszowa 257
25 Piotr Jagieła Gimnazjum Ochotnica Górna 297
26 Robert Kowalczyk Gimnazjum Sromowce Niżne 152
27 Patryk Kulasik Gimnazjum Tylmanowa 281
28 Patrik Bjalonćik Gimnazjum Velky Lipnik 289
29 Stanisław Wójciak Gimnazjum Ochotnica Górna 298
30 Marek Gabryś Gimnazjum Szczawnica 119
31 Pavol Mamrilla Gimnazjum Velky Lipnik 291
32 Jacek Szczepaniak Gimnazjum Szczawnica 120
33 Szymon Słowik Gimnazjum Szczawnica 117
34 Adrian Babik Gimnazjum Frydman 390
35 Łukasz Myśliwiec Gimnazjum Frydman 391
36 Jacek Sproch Gimnazjum Sromowce Niżne 153
37 Mateusz Magiera Gimnazjum Sromowce Niżne 155
38 Bartłomiej Hurkała Gimnazjum Szczawnica 116

2000 m Kategoria Dziewczyny Gimnazjum rocznik 2000
1 Diana Gorelova Gimnazjum Kezmarok 265
2 Sara Pisarćikova Gimnazjum Kezmarok 267
3 Maria Bodziona Gimnazjum Tylmanowa 273
4 Aleksandra Jama Gimnazjum Szczawnica 103
5 Julia Biegun Gimnazjum Łapsze Niżne 440
6 Malwina Adamek VI Gimnazjum MCE 174
7 Anna Jurkowska Gimnazjum Frydman 392
8 Dominika Groń Gimnazjum Sromowce Niżne 157
9 Anna Podgórska Gimnazjum Ochotnica Dolna 204
10 Karolina Hanula Gimnazjum Ochotnica Górna 301
11 Julia Batko Gimnazjum Ochotnica Górna 302
12 Klaudia Pichniarczyk Gimnazjum Krościenko n.D 12
13 Agata Dyda Gimnazjum Krościenko n.D 7
14 Kinga Ziemianek Gimnazjum Tylmanowa 274
15 Natalia Jankowska Gimnazjum Krościenko n.D 11
16 Maria Brzeźny Gimnazjum Ochotnica Dolna 205
17 Karolina Kaczor Gimnazjum Poręba Wielka 192
18 Marta Niezgoda VI Gimnazjum MCE 175
19 Natalia Merćakova Gimnazjum Kezmarok 266
20 Katarzyna Brawiak Gimnazjum Łapsze Niżne 439
21 Agata Chrobak Gimnazjum Tylmanowa 275
22 Edyta Mendral Gimnazjum Szczawnica 101
23 Agata Buła Gimnazjum Klikuszowa 252
24 Kinga Bańkosz Gimnazjum Sromowce Niżne 156
25 Agnieszka Chlipała Gimnazjum Krościenko n.D 6
26 Agata Łyszczarz Gimnazjum Łapsze Niżne 441
27 Edyta Dyda Gimnazjum Krościenko n.D 8
28 Weronika Myśliwiec Gimnazjum Frydman 393
29 Danuta Skupień Gimnazjum Klikuszowa 264
30 Justyna Zachwieja Gimnazjum Szczawnica 102
31 Aleksandra Burnus Gimnazjum Ochotnica Górna 300
32 Wiktoria Klimczak Gimnazjum Frydman 394
33 Anna Benedyk Gimnazjum Klikuszowa 251
34 Dominika Palczewska Gimnazjum Szczawnica 106

2000 m Kategoria Chłopcy Gimnazjum rocznik 2000
1 Kamil Gorlicki Gimnazjum Maniowy 216
2 Jarek Mikołajczyk Gimnazjum Tylmanowa 283
3 Arkadiusz Topór Gimnazjum Łapsze Niżne 442
4 Błażej Knutelski Gimnazjum Krościenko n.D 13
5 Mateusz Wojtaszek Gimnazjum Maniowy 215
6 Michał Brynczka Gimnazjum Frydman 395
7 Patryk Kopytko Gimnazjum Maniowy 220
8 Sylwester Kałafut Gimnazjum Poręba Wielka 191
9 Krzysztof Wójcik Gimnazjum Łapsze Niżne 443
10 Batrosz Kubik Gimnazjum Szczawnica 125
11 Kamil Krzysztofiak Gimnazjum Poręba Wielka 188
12 Ernest Szczepaniak VI Gimnazjum MCE 176
13 Marek Sikora Gimnazjum Maniowy 233
14 Józef Stefaniak Gimnazjum Ochotnica Górna 303
15 Rafał Hagowski Gimnazjum Maniowy 219
16 Jan Hebda Gimnazjum Tylmanowa 284
17 Przemysław Plewa Gimnazjum Maniowy 229
18 Jarosław Kowalczyk Gimnazjum Maniowy 245
19 Daniel Adamczyk Gimnazjum Tylmanowa 282
20 Paweł Bochanek Gimnazjum Maniowy 225
21 Bartłomiej Nykaza Gimnazjum Klikuszowa 259
22 Darek Michałczak Gimnazjum Tylmanowa 618
23 Jan Jendrejćak Gimnazjum Velky Lipnik 288
24 Adam Plewa Gimnazjum Maniowy 227
25 Jan Barnaś Gimnazjum Ochotnica Dolna 209
26 Przemysław Sas Gimnazjum Maniowy 228
27 Jerzy Mikołajczyk Gimnazjum Ochotnica Dolna 210
28 Adam Pitoniak Gimnazjum Frydman 397
29 Kacper Podgórniak Gimnazjum Ochotnica Dolna 211
30 Kamil Rusnaczyk Gimnazjum Frydman 396
31 Kamil Ziętasz Gimnazjum Krościenko n.D 17
32 Kacper Majerczak Gimnazjum Szczawnica 124
33 Kamil Konieczny Gimnazjum Krościenko n.D 14
34 Hubert Lach Gimnazjum Szczawnica 121
35 Mikołaj Szczurek Gimnazjum Maniowy 223
36 Jakub Ciesielka Gimnazjum Szczawnica 123
37 Daniel Złydaszyk Gimnazjum Poręba Wielka 190
38 Patryk Bukowski Gimnazjum Maniowy 224
39 Marek Klimczak Gimnazjum Krościenko n.D 16
40 Filip Janczy Gimnazjum Sromowce Niżne 169

2000 m Kategoria Dziewczyny Gimnazjum rocznik 1999
1 Renata Król Gimnazjum Klikuszowa 254
2 Joanna Rypel Gimnazjum Klikuszowa 253
3 Weronika Misiura Gimnazjum Poręba Wielka 198
4 Julia Sproch Gimnazjum Sromowce Niżne 164
5 Beata Dawiec Gimnazjum Poręba Wielka 197
6 Angelika Ligas Gimnazjum Tylmanowa 616
7 Katarzyna Ciesielka Gimnazjum Szczawnica 107
8 Daria Gabryś Gimnazjum Szczawnica 110
9 Joanna Kulasik Gimnazjum Tylmanowa 278
10 Magdalena Utnicka Gimnazjum Łapsze Niżne 435
11 Anita Królczyk Gimnazjum Ochotnica Górna 307
12 Monika Chryczyk Gimnazjum Ochotnica Dolna 207
13 Magdalena Hendel Gimnazjum Szczawnica 109
14 Natalia Zasadni Gimnazjum Ochotnica Dolna 208
15 Natalia Chryczyk Gimnazjum Ochotnica Dolna 206
16 Sara Pasoń Gimnazjum Sromowce Niżne 163
17 Joanna Pitek Gimnazjum Poręba Wielka 199
18 Edyta Wadowska Gimnazjum Łapsze Niżne 437
19 Aleksandra Lewoniec Gimnazjum Szczawnica 112
20 Katarzyna Kowalczyk Gimnazjum Łapsze Niżne 436
21 Joanna Palczewska Gimnazjum Szczawnica 597
22 Justyna Hojda Gimnazjum Tylmanowa 277
23 Kinga Hurkała Gimnazjum Szczawnica 108
24 Patrycja Dyda Gimnazjum Szczawnica 596
25 Patrycja Polińska Gimnazjum Ochotnica Górna 304
26 Magdalena Urbaniak Gimnazjum Ochotnica Górna 305
27 Angelika Janczy Gimnazjum Sromowce Niżne 165

2000 m Kategoria Chłopcy Gimnazjum rocznik 1999
1 Wiktor Czaja SMS Zakopane 171
2 Dominik Jazgar Gimnazjum Maniowy 226
3 Michał Staszel Gimnazjum Maniowy 217
4 Konrad Szymanek Gimnazjum Szczawnica 131
5 Ryszard Chryczyk Gimnazjum Ochotnica Dolna 213
6 Maciej Sas Gimnazjum Klikuszowa 260
7 Tomasz Pichniarczyk Gimnazjum Krościenko n.D 18
8 Norbert Malik Gimnazjum Krościenko n.D 19
9 Jan Nykaza Gimnazjum Klikuszowa 262
10 Krzysztof Topolski Gimnazjum Ochotnica Górna 308
11 Krzysztof Siedlarczyk Gimnazjum Maniowy 218
12 Józef Chorążak Gimnazjum Klikuszowa 261
13 Maciej Łabno Gimnazjum Sromowce Niżne 159
14 Mateusz Bryja Gimnazjum Łapsze Niżne 438
15 Tomasz Bednarczyk Gimnazjum Maniowy 231
16 Kamil Ligas Gimnazjum Szczawnica 133
17 Mateusz Węglarz Gimnazjum Szczawnica 137
18 Ardrian Regiec Gimnazjum Sromowce Niżne 162
19 Bartłomiej Broźny Gimnazjum Klikuszowa 263
20 Jakub Tokarczyk Gimnazjum Ochotnica Górna 310
21 Adrian Marciszewskji Gimnazjum Szczawnica 136
22 Tomasz Zbozień Gimnazjum Tylmanowa 285
23 Adrian Cichorczyk Gimnazjum Poręba Wielka 195
24 Dominik Hendel Gimnazjum Szczawnica 126
25 Norbert Stec Gimnazjum Szczawnica 134
26 Lubomir Kulanda Gimnazjum Velky Lipnik 292
27 Mateusz Szczepaniak Gimnazjum Szczawnica 130
28 Filip Zbozień Gimnazjum Tylmanowa 287
29 Jakub Bodziarczyk Gimnazjum Tylmanowa 617
30 Jakub Janczy Gimnazjum Sromowce Niżne 161
31 Norbert Janczy Gimnazjum Sromowce Niżne 160
32 Maciej Zatorski Gimnazjum Poręba Wielka 194
33 Mateusz Siwy Gimnazjum Szczawnica 135
34 Wojciech Łużny Gimnazjum Szczawnica 138
35 Jarosław Zarotyński Gimnazjum Szczawnica 139
36 Dawid Zapała Gimnazjum Poręba Wielka 196
37 Daniel Regec Gimnazjum Kezmarok 268
38 Hubert Brzezicki Gimnazjum Poręba Wielka 193
39 Jarosław Zaziąbło VI Gimnazjum MCE 179

2000 m Kategoria Dziewczyny Szkoły Ponadgimnazjalne
1 Sabina Rusin ZSZ Krościenko 62
2 Natalia Sularz ZS Rabka-Zdrój 79
3 Anita Matluch ZS Rabka-Zdrój 636
4 Karolina Cichorczyk ZS Rabka-Zdrój 78
5 Monika Cieniawska ZS Rabka-Zdrój 77
6 Aleksandra Malik LO Krościenko n.D 82
7 Natalia Hasior ZSZ Krościenko 64
8 Honorata Zając ZSZ Krościenko 609
9 Katarzyna Ławska ZS Rabka-Zdrój 637
10 Anna Bańkosz OHP Szczawnica 26
11 Karolina Krupa OHP Szczawnica 27
12 Natalia Kucharczyk LO Krościenko n.D 85
13 Karolina Matuszek ZSZ Krościenko 608
14 Beata Bobla ZSZ Krościenko 66
15 Aneta Polczyk LO Krościenko n.D 83
16 Justyna Jamińska LO Krościenko n.D 84

2000 m Kategoria Chłopcy Szkoły Ponadgimnazjalne
1 Jakub Kościelniak ZS Rabka-Zdrój 74
2 Mateusz Pluta ZS Rabka-Zdrój 69
3 Grzogorz Gołdyn LO Krościenko n.D 88
4 Piotr Szyszka LO Zakopane 21
5 Kamil Kubacka ZS Rabka-Zdrój 68
6 Przemysław Paff ZS Rabka-Zdrój 72
7 Kamil Krawontka ZPO Niedzica 565
8 Kamil Konopka II LO Nowy Targ 22
9 Miłosz Kozielec OHP Szczawnica 23
10 Michał Bal ZS Rabka-Zdrój 75
11 Rafał Babik ZSZ Krościenko 36
12 Piotr Chlipała ZSZ Krościenko 30
13 Rafał Ziemianek ZSZ Krościenko 40
14 Marcin Wiercioch ZSZ Krościenko 32
15 Filip Nowak LO Krościenko n.D 89
16 Filip Hebda LO Krościenko n.D 87
17 Łukasz Jagieła ZSZ Krościenko 52
18 Krzysztof Majerczak ZSZ Krościenko 41
19 Adam Dziechciowski ZS Rabka-Zdrój 71
20 Dawid Walkowicz ZPO Niedzica 566
21 Dawid Strączek ZPO Niedzica 560
22 Piotr Plewa ZSZ Krościenko 29
23 Sebastian Barglik ZS Rabka-Zdrój 635
24 Michał Urban ZSZ Krościenko 46
25 Marcin Zubek OHP Szczawnica 611
26 Mateusz Domian ZSZ Krościenko 28
27 Patryk Adamczyk LO Krościenko n.D 86
28 Michał Wolski LO Krościenko n.D 91
29 Szymon Żur ZS Rabka-Zdrój 70
30 Artur Wójcik ZSZ Krościenko 607
31 Dawid Ciesielka ZSZ Krościenko 49
32 Paweł Janos ZPO Niedzica 558
33 Mariusz Szczepaniak ZSZ Krościenko 51
34 Dominik Potaśnik ZSZ Krościenko 45
35 Mateusz Urban ZSZ Krościenko 55
36 Jakub Florczyk ZS Rabka-Zdrój 73
37 Adrian Chmiel ZPO Niedzica 563
38 Artur Chmiel ZSZ Krościenko 39
39 Adrian Derkacz LO Krościenko n.D 90
40 Daniel Szkaradek ZPO Niedzica 561

Klasyfikacja grupowa
1 SP Szczawnica 153 k
2 SP Krościenko 128 k
3 SP Tylmanowa Zawodzie 36 k
4 SP Sromowce Niżne 16 k
5 SP Krośnica 0
6 SP Kezmarok 0
7 SP Grywałd 68 k
8 SP Tylmanowa 136 k
9 SP Velky Lipnik 8 k
10 SP Sromowce Wyżne 104 k
11 SP Szlembark 0
12 Gimnazjum Maniowy 153 k
13 Gimnazjum Ochotnica Górna 71 k
14 VI Gimnazjum MCE 33 k
15 Gimnazjum Klikuszowa 145 k
16 Gimnazjum Szczawnica 156 k
17 Gimnazjum Łapsze Niżne 90 k
18 SP Łapsze Niżne 76 k
19 Gimnazjum Sromowce Niżne 59 k
20 Gimnazjum Velky Lipnik 0 k
21 Gimnazjum Kezmarok 41 k
22 Gimnazjum Tylmanowa 116 k
23 Gimnazjum Krościenko n.D 106 k
24 SP Kluszkowce 185 k
25 SP Poręba Wielka 127 k
26 ZPO Niedzica 15 k
27 LO Krościenko n.D 64 k
28 LO Zakopane 17 k
29 II LO Nowy Targ 13 k
30 OHP Szczawnica 33 k
31 ZSZ Krościenko 103 k
32 ZS Rabka-Zdrój 165 k
33 SMS Zakopane 20 k
34 Gimnazjum Poręba Wielka 139 k
35 Gimnazjum Ochotnica Dolna 100 k
36 SP Maniowy 36 k
37 SP Ochotnica Dolna 95 k
38 SP Frydman 92 k
39 Gimnazjum Frydman 31 k


Szkoły podstawowe
1 SP Kluszkowce 185
2 SP Szczawnica 153
3 SP Tylmanowa 136
4 SP Krościenko 128
5 SP Poręba Wielka 127
6 SP Sromowce Wyżne 104
7 SP Ochotnica Dolna 95
8 SP Łapsze Niżne 76
9 SP Grywałd 68
10 SP Tylmanowa Zawodzie 36
11 SP Maniowy 36
12 SP Sromowce Niżne 16
13 SP Velky Lipnik 8


Gimanzja
1 Gimnazjum Szczawnica 156
2 Gimnazjum Maniowy 153
3 Gimnazjum Klikuszowa 145
4 Gimnazjum Poręba Wielka 139
5 Gimnazjum Tylmanowa 116
6 Gimnazjum Krościenko n.D 106
7 Gimnazjum Ochotnica Dolna 100
8 Gimnazjum Łapsze Niżne 90
9 Gimnazjum Ochotnica Górna 71
10 Gimnazjum Sromowce Niżne 59
11 Gimnazjum Kezmarok 41
12 VI Gimnazjum MCE 33
13 Gimnazjum Frydman 31


Szkoły ponadgimnazjalne
1 ZS Rabka-Zdrój 165
2 ZSZ Krościenko 103
3 LO Krościenko n.D 64
4 OHP Szczawnica 33
5 SMS Zakopane 20
6 LO Zakopane 17
7 ZPO Niedzica 15
8 II LO Nowy Targ 13

Galeria
Wybierz język
Aktualny język: Language








Noclegi
Willa Małgośka
Ceny 25 - ..
idź do ogłoszenia 
Noclegi
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
idź do ogłoszenia 
Noclegi
Zajazd Sokolica
Ceny 40 - 80
idź do ogłoszenia 
pokaż wszystkie
WYSZUKIWARKA OBIEKTÓW
Mapa Pienin
pieniny-mapa.gif
Pogoda w Pieninach
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg








Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne